30 במאי 2015   |   עמוד הבית
אודותדרושיםנגישותשאלות ותשובותשירות לקוחותבדיקת תוקף אחריותEnglish
ACE
סניפים
מבצעים
והטבות
קולקציית
דובל'ה
עשה
זאת בעצמך
טיפים
ומדריכים
מועדון
לקוחות
דף הביתאודות

אודות

רשת ACE

ACE - "עולם של פתרונות לבית", הינה רשת קמעונאית המונה 28 סניפים, בפריסה ארצית -מנהריה בצפון ועד דימונה בדרום. ACE היא זכיין של רשת ACE HARDWARE האמריקאית המונה יותר מ- 5000 סניפים בכל העולם.
 
ב-ACE ניתן למצוא את כל הפתרונות לשיפור הבית, עיצובו ואחזקתו- תחת קורת גג אחת במגוון מחלקות: מחלקת חשמל ומוצרי אלקטרוניקה מתקדמים, מחלקת רהיטים להרכבה עצמית, מחלקת שטיחים, מחלקת כלי עבודה ידניים וחשמליים, מחלקת תאורה, מחלקת טקסטיל וכלי בית, מחלקת מוצרי עיצוב ונוי, מחלקת צבע וחומרי בניין, מחלקת אביזרים לאמבטיה, מחלקת פרזול, מחלקת קמפינג גינון וחצר – ועוד! כל מה שצריך כדי להפוך כל חלק בבית למושלם, בלי טיפת מאמץ, במקום אחד!
 
הרשת מציעה בלעדית את רהיטי דובל'ה.
רהיטי דובל'ה מתמחים במתן פתרונות ריהוט איכותיים הכוללים היצע רחב של ארונות, מערכות עבודה ארגונומטריות, ספריות ועוד בהתאמה אישית בטכנולוגיות ייצור ממוחשבות מתקדמות ובעיצוב יצירתי וחדשני.

רשת אוטודיפו

אוטודיפו הינה הרשת הישראלית הקמעונאית היחידה למוצרים ולאביזרי רכב הכוללת גם מרכזי שירות והתקנה. הרשת מונה 17 סניפים בפריסה ארצית.
תחת קורת גג אחת מאגדת רשת אוטודיפו מוצרים ושירותים מתחום "הכל לרכב" – כל מה שצריך ברכב, החל במחלקות מקצועיות של אביזרים, שמנים ומוצרי טיפוח, דרך אלקטרוניקה ומערכות שמע ועד צמיגים, מצברים, חלקי חילוף ומוסכים. באוטודיפו מבחר רחב של מוצרים ושירותים באישור ופיקוח משרד התחבורה ובמחירים משתלמים ביותר.

שלח לחבר הדפס עמוד זה
9799*
ACE