מאווררים

 

מחפשים מאוורר שיצנן אתכם ויצרוך פחות חשמל בניגוד למזגנים? אם גם אתם מעוניינים במאוורר לקיץ, הנה סקירה מהירה של ארבעת סוגי המאווררים הנפוצים והמומלצים שקיימים בשוק. 

מאוורר תקרה

מאווררי התקרה הם מאווררים שאפשר לראות בהרבה מאד בתים בישראל. המאוורר הזה מחובר לתקרה וניתן לבחור בכמה מצבי סיבוב. היתרון שלהם זה שהם גדולים יותר ולכן יכולים להוציא יותר אוויר. סוג זה מתאים במיוחד בחדרי שינה. 

מאוור עומד

היתרון של מאוורר עומד זה שהוא זול יחסית ואפשר למצוא מאוורים כאלו בקלות. ניתן גם להעביר אותם בקלות ממקום למקום ורובם מגיעים עם כמה דרגות אוורור ועם אפשרות לקבע את הראש או לאפשר לו סיבוב.

מאוורר קיר

מאווררי קיר דומים למאוורר עומד, רק שתולים אותם על הקיר, דבר שיכול לחסוך מקום ומאפשר לשים את המאוורר במקום אסטרטגי ונוח. הם די זולים יחסית ועושים עבודה טובה. 

מצנן

מצננים משלבים בין קירור מים לקירור אוויר. הם בדרך כלל גדולים יותר והמחיר שלהם גם מעט גבוה יותר בהשוואה למאווררים. עם זאת הם מספקים איכות קירור מעולה ומתאימים גם למי שמעוניין לקרר חללים יותר גדולים שמאווררים קטנים לא ממש מצליחים לקרר.

 

חשוב לזכור שהבחירה במאוורר מתאים תלויה בצרכים שלכם. כל סוג מאוורר מציע יתרונות וחסרונות משלו, וכדאי להבין מה יתאים בדיוק לחלל הדורש אוורור. אם הצורך הוא לקרר חלל גדול, ייתכן שמצנן יהיה הבחירה הנכונה בשבילכם, אך אם מדובר בחלל קטן, מאוורר עומד יכול לתת את המענה האידאלי. מאווררי תקרה יכולים להיות מושלמים לחדרי שינה או לסלון, והם גם מוסיפים טאץ' עיצובי לכל חלל. בכל מקרה, כל אחד מסוגי המאווררים באתר אייס מציע פתרון יעיל וחסכוני לקירור הבית בקיץ.

 

229 פריטים

Page