מצברים

מצברים

הרכב שלכם עבר כברת דרך והוא בן כמה שנים. זה קורה לכולם, ויום בהיר אחד גיליתם שהרכב לא מתניע ושצריך להחליף מצבר לרכב. קיימים שלל מצברים בשוק, אבל איך תדעו באיזה מצבר לאוטו לבחור כשאתם ניצבים רגע לפני החלפת מצבר? מה כדאי לקחת בחשבון?

  • התאמת מצבר לרכב: אולי הפרמטר החשוב ביותר הוא לוודא שהמצבר לרכב החדש מותאם לרכב. לפני החלפת מצבר, קראו את הוראות היצרן ואת ספר הרכב ותוודאו שהמצבר שאתם בוחרים הוא הנכון, מבין כל המצברים הקיימים.
  • מחיר: החלפת מצבר יכולה להיות עסק יקר, כאשר לעתים יכולים להיות פערים של מאות שקלים בין מצבר לרכב זול למצבר לאוטו יקר. תוודאו שאתם משלמים מחיר נכון, ובכל זאת זכרו שמצברים אמורים להחזיק שנים ארוכות כך שלא בטוח שכדאי לחסוך יותר מדי.
  • מותגים מוכרים: שניים מהמותגים המוכרים ביותר בשוק המצברים, הם שנפ וורטה. מצברים של שני המותגים האלו נמצאים בשוק כבר שנים ארוכות. ורטה ושנפ זוכים לאמינות גבוהה ונהגים רבים בוחרים בהם כמצבר לרכב שלהם. עם זאת, לעתים ניתן למצוא מותגים אחרים המוכרים את אותם מצברים במחיר נמוך יותר.
  • אחריות: מצבר לרכב הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר ברכב. יחד עם התאמת מצבר לרכב ובדיקת מחיר כדאי לוודא את משך האחריות, כך שאם חס וחלילה תצטרכו החלפת מצבר תוך זמן קצר תהיו מכוסים.
 

112 פריטים

Page

חיפוש מצברים מהיר