קומפרסורים

לא פעם, במהלך נהיגה קורה שאנחנו מרגישים שלחץ האוויר בצמיגים מעט חלש, אבל לצערנו אין באופק תחנת דלק. אחד המוצרים שיכולים לעזור בצורה מאוד משמעותית בסיטואציה כזו הוא קומפרסור.

קומפרסור, שבפועל הוא מנפח גלגלים לרכב צמוד יכול לסייע מאוד בפתרון פשוט. לפני שקונים מנפח צמיגים "נייד", או בשם מקצועי יותר, קומפרסור לרכב, מה כדאי לשקול?

  • מחיר: קומפרסור אוויר מקצועי לא עולה לרוב יותר מדי אבל טווח המחירים יכול להיות די רחב. לעתים קומפרסור לרכב נמכר בפני עצמו, כקומפרסור מקצועי, ולעתים כחלק מערכה גדולה יותר הכוללת בין השאר סוללת גיבוי לרכב. חשבו היטב אם משתלם לכם לקנות רק מנפח צמיגים לבד או כחלק מערכה כוללת.
  • מספר בוכנות: קומפרסור אוויר מגיע לרוב עם בוכנה אחת או שתיים. מנפח גלגלים לרכב עם יותר בוכנות עשוי להיות גם יותר אפקטיבי וכך לאפשר ניפוח צמיגים מהיר יותר. קומפרסור לרכב מקצועי ישמש אתכם במגוון מצבים ועשוי להיות יעיל מאוד.

  • סוג הרכב: ייתכן ואם בבעלותכם רכב פרטי קטן קומפרסור פשוט יעשה את העבודה עבורכם וינפח צמיגים באופן מצוין. אולם, אם אתם מחזיקים משאית, רכב מסחרי או רכב שטח, ייתכן ודווקא קומפרסור מקצועי הוא בדיוק מה שאתם צריכים. מנפח צמיגים מהיר ויעיל יכול להיות ההבדל במקרה הזה בין טיול בלתי נשכח לחוויה שהייתם מעדיפים לשכוח ושהייתם יכולים לחסוך.

 

22 פריטים

Page