בוסטרים להתנעת הרכב

בוסטר התנעה לרכב הוא בעצם סוללת גיבוי למצבר שלכם. נתקעתם באמצע הדרך כי הלך המצבר? הבוסטר יספק לכם את הכוח הדרוש להתניע את האוטו ולהמשיך בדרככם. במידת הצורך, הוא יאפשר לכם לנסוע לפחות עד החלפת המצבר באחד מסניפי אוטודיפו. בוסטר התנעה לרכב מהווה תחליף להנעה בכבלים. כלומר, במקום לנסות לעצור נהג נוסף ולבקש טובה כדי שיעזור להטעין את המצבר, תוכלו לפתור את העניין בקלות ובמהירות בעצמכם. והכי חשוב, הבוסטר קומפקטי ולא תופס מקום בתא המטען, ואין שום סיבה לא להחזיק אחד כזה בכל רכב.

איזה בוסטר לרכב לקנות?

בוסטר להתנעת הרכב ומטען למצבר הם אביזרי רכב הקיימים בשלל דגמים וסוגים שונים. עם זאת, לא כל מוצר יתאים למצבר שלכם. כדי לבחור בוסטר התנעה מומלץ עבורכם, חשוב להכיר את ההספק הדרוש להנעת המצבר, וסוג הרכב. ישנם בוסטרים או מטענים למצבר שמתאימים לרכבי בנזין ויש כאלו שמותאמים לרכבי דיזל. לעיתים יש גם חשיבות לנפח המנוע וכדי לוודא בדיוק איזה בוסטר מתאים לכם. לא בטוחים מה לקנות? התייעצו איתנו לפני הרכישה ונוכל להתאים לכם את המוצר הנכון.

ערכת התנעה לרכב למקרי חרום

ניתן לרכוש ערכת התנעה לרכב הכוללת גם פנס ובכוחה להטעין גם מכשירים אלקטרוניים אחרים כמו הטלפון הסלולרי. ישנן ערכות התנעה קומפקטיות שלא תופסות הרבה מקום בתא המטען ומומלץ מאוד להחזיק ערכה כזו למקרה חירום בכל רכב. שימו לב שניתן לרכוש גם בוסטר התנעה לרכב עם קומפרסור שמיועד לבדיקה ומילוי של אוויר בגלגלים. כך שתהיו מוגנים מכל צרה שתבוא.

איך להניע רכב עם בוסטר?

 בכל ערכה או בוסטר התנעה ישנן הוראות מפורטות כיצד להניע את הרכב בעזרת הבוסטר. באופן כללי, לאחר חיבור הבוסטר לחשמל, יש לוודא שהוא טעון במידה מספקת, בהתאם להנחיות במוצר שרכשתם. לרוב ישנן נוריות חיווי שמראות את רמת הטעינה של הבוסטר והאם הוא מוכן לשימוש. לאחר מכן יש לחבר את הכבלים למקום הנכון – הכבל האדום צריך להיות מחובר לסימן הפלוס של המצבר, והכבל השחור צריך להיות מחובר לסימן המינוס. זה מאוד חשוב, מכיוון שחיבור לא נכון יכול לגרום נזק. כשהכל מחובר יש לבצע את ניסיון ההנעה דרך הבוסטר ולנתק מיד את המכשיר כאשר האוטו מניע. מומלץ לנתק קודם את המכשיר מהחשמל ולאחר מכן להוריד את הכבלים מהמצבר. זכרו לקרוא בעיון את הוראות ההפעלה לפני השימוש בבוסטר.

 

 

 

 

20 פריטים

Page