צמיגי קונטיננטל

צמיגי קונטיננטל CONTINENTAL - כל מה שצריך לדעת
מותג גרמני מוביל עם איכות ללא פשרות

 

גרמניה נחשבת לאחת המדינות עם איכות ההנדסה הגבוהה ביותר בעולם. ובתחום הצמיגים המצב אינו שונה. מדובר באחת מחברות הצמיגים הגדולות ביותר בעולם, ליתר דיוק יצרנית הצמיגים הרביעית בגדולה בעולם היא קונטיננטל, ענקית הצמיגים הגרמנית. החברה, שנוסדה כבר בסוף המאה ה-19 היא שם נרדף לאיכות ללא פשרות, כיאה למוצרים הנדסיים גרמניים מהשורה הראשונה. אך מה עוד כדאי לדעת לפני שקונים צמיג של קונטיננטל?

 

יתרונות צמיגי קונטיננטל

כפי שיודעים רבים בעולם צמיגי Continental נחשבים לבטיחותיים מאוד ולא לחינם הם מורכבים על רכבים יוקרתיים במיוחד, של החברות המובילות בעולם. בנוסף, צמיגים אלו נחשבים לקלים במיוחד, מה שמקנה להם אחיזת כביש יוצאת דופן וכן צריכת דלק נמוכה במיוחד. יתרה מכך, אחד היתרונות המרכזיים של צמיגי קונטיננטל הוא היכולת שלהם להתאים למגוון רחב של כלי רכב, החל ממכוניות ועד לאופני שטח וכל מה שביניהם. לכן, בין היתר Continental נחשבת לחברה פופולרית במיוחד בתחום הרכבים.

 

כמה עולה צמיג קונטיננטל?

אחד היתרונות המשמעותיים של צמיגי Continental הוא המחיר המשתלם שלהם. חברת קונטיננטל נחשבת לאחת מחברות הצמיגים הפופולריות והאיכותיות  ביותר בעולם ובישראל ולכן ניתן למצוא את צמיגי המותג בגדלים שונים ובמחיר נגיש ומשתלם במיוחד.

 

איך להתאים את צמיג קונטיננטל לרכב שלי?

לפני שאתם בוחרים צמיג של קונטיננטל חשוב לדעת להתאים את הצמיג לדרישות הרכב כפי שהן מופיעות במסגרת רישיון הרכב שלכם. ברישיון הרכב תוכלו לראות את המידות הדרושות וכך להתאים את הצמיג בדיוק למידות הנחוצות עבור הרכב שלכם. התאמה כזו היא חשובה במיוחד לא רק כדי שהצמיג יתאים לדרישות הרשמיות מכם עבור אשרות ואישורים רשמיים אלא גם למען בטיחות הנסיעה שלכם.

 

32 פריטים

Page

חיפוש צמיגים מהיר

אנא הזן את הנתונים המופיעים ברשיון הרכב שלך, לפי ההנחיה הבאה: