ריהוט גן

 

באתר אייס תוכלו למצוא מבחר רחב של ריהוט גן איכותי ומעוצב המתאים לכל חלל חיצוני. מגוון ערסלים, שולחנות, מערכות ישיבה, פינות אוכל, נדנדות, כיסאות, ספסלים לגינה ועוד, והכל במחירים משתלמים עם מבצעי אונליין בלעדיים. לא משנה אם אתם מחפשים ריהוט לחצר גדולה או למרפסת קטנה, באתר אייס תוכלו למצוא את ריהוט הגן שיהפוך את החלל החיצוני שלכם למקום נעים ונוח לשהייה.

מה חשוב לדעת בעת בחירת ריהוט גן?

מעוניינים לרכוש ריהוט גן ולא סגורים מה כדאי לכם לקנות? המגוון בהחלט יכול לבלבל, אבל בסופו של דבר יש כמה פרמטרים עיקריים שכדאי להכיר. פרמטרים אלו יסייעו לכם להחליט איזה ריהוט גן מתאים למרפסת או לגן שלכם.

 

איכות החומרים

הדבר הראשון שאתם צריכים לשאול את עצמכם הוא מה איכות החומרים של הרהיטים. רהיטים מחומרים פחות איכותיים יעלו פחות, אבל עלולים להישחק מהר יותר, מומלץ להשקיע ברהיטים איכותיים לטווח הרחוק. רהיטי גן עשויים מחומר יצוק – ברזל, אלומיניום עץ וכד' – שלכל אחד מהם דרגות עמידות שונות. כמו כן יש את חלקי הבד שנמצאים ברוב רהיטי הגן וגם להם יש דרגות שונות של איכות ועמידות בפני נזקי מזג האוויר.

 

האם רהיטי הגן חשופים לשמש וגשם?

אם יש לכם פרגולה או הצללה כלשהי עם הגנה מפני שמש וגשם זה יגדיל את המגוון של רהיטים שתוכלו לרכוש. אם זה לא המצב – אל דאגה. יש לא מעט רהיטים מחומרים עמידים למים ולשמש, וכדאי לרכוש ריהוט גן עמיד כדי שיחזיק לאורך זמן בשמש או בגשם. זכרו שתחזוקה נכונה הכוללת בין השאר כיסוי הריהוט במהלך גשמים וניקוי בחומרים מתאימים, ישמרו על ריהוט הגן לאורך זמן.

 

עד כמה קל לנקות את הרהיטים?

זכרו כי בניגוד לרהיטים בתוך הבית, ריהוט הנמצא במפרסת או בחצר מתלכלך הרבה יותר מהר ויצריך מכם ניקיונות על בסיס קבוע. חשוב לבחור רהיטים שהלכלוך פחות ניכר עליהם בראש ובראשונה ולנקות, דבר שתצטרשנית למצוא רהיטים שקל יחסית כו לעשות לא אחת. כאמור יש גם לוודא ניקוי בחומר מתאים שלא יפגע בריהוט הגן.

 

מה השימוש המיועד?

לפני שאתם בוחרים ריהוט למרפסת או לגינה כדאי לוודא מה הצורך שלכם ואיך אתם עתידים להשתמש בריהוט. ישנן משפחות בהן השימוש הוא מועט וריהוט הגן נועד בעיקר למטרות עיצוביות ולשהיות קצרות במרפסת. משפחות אחרות יכולות לבלות שעות ארוכות בחצר ולארח אחרים ועל כן זקוקים לריהוט שיהיה פרקטי ונוח יותר

 

 

335 פריטים

Page