מחסני גינה ואביזרים

 

מעוניינים לקנות מחסן גינה איכותי שבו תוכלו לאחסן את כל ציוד הגינון וריהוט הגינה שלכם? באתר אייס תוכלו למצוא מגוון מחסני גינה של המותגים המובילים במחירים משתלמים ובלעדיים לאתר האונליין.

איזה מחסן גינה לקנות?

מחסן בחצר זה דבר שימושי למדי וחלל שבו נוכל לאחסן בצורה מסודרת פריטים שונים כמו מוצרי גינון, ריהוט גינה, אביזרים שאין להם מקום בבית וכן הלאה. יחד עם זאת, כדי ליהנות מהיתרונות של מחסן גינה, חייבים לבחור את המחסן שלנו באופן מושכל והנה כמה טיפים שיעזרו לעשות את הבחירה הנכונה. 

גודל

בקניית מחסן לגינה חשוב להתייחס לגודל שלו. נרצה לבחור מידה שיכולה להכיל את כל כלי הגינון והציוד שלנו, כמו גם כל פריט אחר שנבחר לאחסן. הקפידו למדוד את השטח שבו אתם מתכננים למקם את המחסן כדי להבטיח שהגודל שלו יתאים בנוחות.

חומר

החומר ממנו עשוי המחסן הוא גם גורם חשוב שיש לקחת בחשבון. כדאי לבחור חומר חזק ועמיד בפני פגעי מזג האוויר. חומרים נפוצים למחסני גינה הם עץ, מתכת, פלסטיק, ופאנל מבודד XPV.

אוורור

ישנם מחסנים  עם פתחי אוורור ואפילו מערכת ונטילציה, מה שמסייע במניעת היווצרות עובש וטחב, כמו גם במניעה של ריחות לא נעימים בתוך המבנה.

עלות

לבסוף צריך כמובן לשקול את המחיר של מחסן הגינה. חשוב למצוא מבנה שמתאים לתקציב שלכם, אבל גם עונה על כל הצרכים. קחו את הזמן, בדקו את כל הדברים הללו ותוכלו למצוא מחסן מצוין שישרת אתכם במשך שנים ארוכות קדימה.

 

מחסני הגינה של כתר

כתר הוא מותג ישראלי המייצר מחסנים איכותיים מתרכובות שונות של פלסטיק לצד עוד מוצרי גינה מעולים. מחסני הגינה של כתר עשויים לוחות חזקים ויציבים, בעלי מראה אלגנטי ועמידים בפני מזג האוויר וקרינת UV בפרט. 

 

מחסני הגינה של EVEREST

אוורסט הוא מותג ותיק מוביל של מחסני גינה, המייצר מוצרים איכותיים עשויים אלומיניום בשילוב פאנל מבודד XPV שלא נחלד. את מחסני אוורסט ניתן להתקין על כל משטח מפולס וקשיח.

 

138 פריטים

Page