מצברי אופטימה

מצברי אופטימה, מצברים חזקים לכלים רציניים.

מצברי אופטימה הינם מצברי AGM, במבנה ספיראלי ייחודי, מבוססי טכנולוגיית ג'ל, בעלי פריקה עמוקה וכוח התנעה עוצמתי!

המצברים מיוצרים ע"י ענקית המצברים CLARIOS המייצרת מעל ל- 155 מיליון מצברים בשנה!

המצברים בנויים בצורה ייחודית של פלטת רשת עופרת מגולגלת במספר תאי ג'ל, לעומת מספר פלטות במצברים קונבנציונאליים ובכך מתאפשר יתרון של הגדלה משמעותית בשטח הפנים של המתכת בתוך המצבר.

יתרון טכני זה מקנה...

 

למצברי OPTIMA יכולת אגירת אנרגיה גדולה בהרבה משל מצבר קונבנציונלי, פריקה עמוקה ארוכת טווח, אורך חיים ארוך בהרבה, עמידות גבוהה במיוחד לזעזועים וטמפרטורות קיצוניות לחום ולקור, יכולת טעינה מהירה מאוד ועוד.

תכונות חריגות אלה הופכות את מצברי OPTIMA למתאימים במיוחד עבור משתמשי רכב בתנאי קיצון – ג'יפאים המפעילים מערכות תאורה חזקות ושלל צרכני חשמל כבדים כמו כננת ועוד, רכבי ביטחון וחירום, כלי רכב המפעילים מערכות שמע עצומות, כלי שייט, קרוואנים, רכבי ספורט ומירוץ ואף רכבי אספנות ושאר כלי רכב אשר עומדים במשך זמן תקופות ארוכות ללא נסיעה וללא הטענת המצבר.

מצברי OPTIMA משווקים בשלוש רמות :

RED POWER – המצבה הפופולארי מהשלושה לו כוח התנעה (CCA) גבוה במיוחד, מיועד בעיקר עבור כלי רכב הזקוקים למצבר מסיבי בעל אורך חיים ארוך משמעותית, עם יכולת שמירת טעינה מהירה ללא פריקת מתח לאורך זמן ממושך מאוד.

YELLOW POWER– מצבר זה מיועד לכלי רכב הזקוקים לשימוש בחשמל גם כשהמנוע אינו מונע או כלי רכב העושים שימוש בכמות גדולה של חשמל כשהרכב מונע (כננות, מערכות תאורה חזקות, מערכות שמע חזקות). למצבר זה כוח התנעה (CCA) חזק, לצד יכולת פריקה עמוקה.

BLUE POWER – מצבר זה מאחד למעשה את תכונות שני המצברים שלעיל ומציע את הטוב מכל העולמות עם כוח התנעה גבוה במיוחד, פריקה עמוקה, טעינה מהירה והוא מאופיין באורך חיים ארוך במיוחד, אינו זקוק לתחזוקה שוטפת והוא עמיד במיוחד בפני זעזועים ולכן מתאים מאוד לכלי שייט ולכלי רכב עונתיים בהם לא עושים שימוש תקופה ארוכה.

 

7 פריטים

חיפוש מצברים מהיר

 1. מצבר אופטימה אדום 2 קטבים 50 אמפר
  מצבר אופטימה אדום 2 קטבים 50 אמפר
  1,459 ₪
 2. מצבר אופטימה כחול 4 קטבים 75 אמפר
  מצבר אופטימה כחול 4 קטבים 75 אמפר
  1,709 ₪
 3. מצבר אופטימה צהוב 2 קטבים 75 אמפר
  מצבר אופטימה צהוב 2 קטבים 75 אמפר
  1,709 ₪
 4. מצבר אופטימה צהוב 2 קטבים 50 אמפר
  מצבר אופטימה צהוב 2 קטבים 50 אמפר
  1,545 ₪
 5. מצבר אופטימה אדום 4 50 אמפר
  מצבר אופטימה אדום 4 50 אמפר
  1,459 ₪
 6. מצבר אופטימה כחול 4 קטבים 66 אמפר
  מצבר אופטימה כחול 4 קטבים 66 אמפר
  1,589 ₪
 7. מצבר אופטימה כחול 4 קטבים 55 אמפר
  מצבר אופטימה כחול 4 קטבים 55 אמפר
  1,549 ₪