ארונות הזזה

ארונות הזזה פופולריים בקרב רבים משום היותם יעילים מבחינת אחסון, וכן מאפשרים גישה נוחה לתכולת הארון. נוסף על כך, הם סגנוניים יותר ומעניקים מראה אסתטי לכל חדר. ארונות הזזה הם פתרון נהדר לאחסון ולארגון, ובעזרת חיפוש כאן באתר אייס תוכלו למצוא את ארון ההזזה האידיאלי עבור כל צורך וסגנון, וכזה שישרת אתכם בנאמנות שנים רבות.

ארונות הזזה במבצע

בקטגוריית ארונות הזזה באתר אייס תוכלו למצוא מגוון ארונות בגדים עם דלתות הזזה מסוגים שונים, וגם מגוון מבצעים משתלמים המתפרסמים מעת לעת. בין שלל המוצרים תוכלו למצוא ארונות 2 דלתות, 3 דלתות, ארונות הזזה עם מראה ועוד מגוון ארונות בגדלים וסגנונות שונים.

ארון הזזה 2 דלתות

ארון הזזה עם 2 דלתות הוא הדגם הנפוץ יותר. ארון זה כולל שתי דלתות הנפתחות מכל צד ומאפשר גישה נוחה לכל תכולת הארון. ארון 2 דלתות מתאים למגוון שימושים, לחדרי שינה, פרוזדורים ועוד. בין מגוון ארונות ההזזה 2 דלתות באייס תוכלו למצוא ארונות של המותג ספץ ומותגים נוספים, ארון 2 דלתות קלאסי, ארון עם מגירות, עם או בלי מראה ועוד.

ארון הזזה 3 דלתות

ארון הזזה עם 3 דלתות הוא בחירה מומלצת לחדרים גדולים. ארון זה כולל שתי דלתות סטנדרטיות ודלת שלישית צרה יותר. דגם זה מנצל בצורה אופטימלית את שטח הארון ומספק גישה נוחה לכלל התכולה. בין מגוון ארונות ההזזה 3 דלתות באייס תוכלו למצוא ארון רחב במיוחד, ארון 3 דלתות כולל מראה ועוד.

ארונות הזזה עם מראה

דגם פופולרי של ארונות הזזה הוא ארון שאחת הדלתות שלו היא למעשה מראה בגודל מלא. פתרון זה נותן מראה אסתטי ושימושי. ניתן למצוא דגמים עם מראה גם בדלת אמצעית בארונות 3 דלתות.

דגשים לבחירת ארון הזזה

כדי לבחור נכון ארון הזזה, חשוב להכיר את הפרמטרים השונים ולהתחשב בהם בהתאם לצורך שלכם:

- חומר - עץ איכותי הוא האופציה המומלצת ביותר לאורך שנים.

- גודל - יש לבדוק את מידות החלל ולהתאים את גודל הארון. 

- סגנון - מודרני, קלאסי, מינימליסטי ועוד. חשוב שהסגנון יתאים לחדר.  

- איכות הגלגלים / מסילות – מסילות איכותיות בדלתות ההזזה חיוניות לתנועה חלקה של הארון.

- אחסון ואביזרים – ניתן לבחור ארון עם מגירות או מדפים נוספים לטובת ארגון נוח יותר של תכולת הארון.

 

25 פריטים

Page