צמיגי מישלן

צמיגי מישלין MICHELIN - כל מה שצריך לדעת

הידעת? כשאומרים מישלין - ייתכן שהדבר הראשון שיעלה לראש הוא...

 

מסעדות יוקרתיות וארוחות גורמה, כלומר כוכבי מישלין... רבים לא יודעים זאת אבל מדריך מישלין היוקרתי החל בעקבות יוזמה של חברת צמיגי מישלין המפורסמת לעודד את נהגיה לעצור במסעדות טובות בצד הדרך במטרה להיות יותר בדרכים וכך להגביר את השימוש בצמיגים.

לכן אין זה מפתיע ש - Michelin מזוהה עם איכות בלתי מתפשרת כבר עשרות שנים.

אך מלבד זאת, מה עוד חשוב לדעת כאשר קונים צמיגי מישלין?

 

יתרונות צמיגי מישלין

לצמיגי מישלין יש מספר יתרונות בפן הכלכלי על פני צמיגים אחרים.

  1. חסכון בדלק: הצמיגים מתהדרים בטכנולוגיית Energy saver אשר מסייעת להפחית עלויות ולשמור על איכות הסביבה. בין היתר, צמיגים אלו חסכוניים בדלק ומסוגלים לצמצם את עלות הדלק השנתית בכמה מאות שקלים ובמצטבר מעל 1,000 ₪ לאורך חיי צמיג.
  2. אורך חיי צמיג ארוך במיוחד: בזכות העובדה שהצמיגים מחזיקים מעמד בצורה יוצאת דופן, לעתים עד אלפי קילומטרים יותר מצמיגים אחרים, הם גם חוסכים בעלויות לנהגים (תחלופת צמיגים קטנה יחסית) וגם תורמים לשמירה על איכות הסביבה, מרכיב שהופך לחשוב יותר ויותר בעולם המודרני.

 

לצמיגי מישלין מספר יתרונות בפן הבטיחותי על פני צמיגים אחרים.

  1. מרחק בלימה קצר במיוחד ביחס לצמיגים אחרים. צמיגי מישלין מקצרים את מרחק הבלימה בכ- 3 מטרים בכביש עירוני ולפעמים מטרים ספורים יכולים להוות את ההבדל בין חיים למוות.
  2. נוחות נסיעה: הצמיגים מסוגלים לספוג ולרכך זעזועים המועברים מהדרך אל הרכב, מקנים נוחות נסיעה מצוינת. כמו כן יש פחות רעש שנובע מהצמיגים וחשוב לציין כי רעש מונוטוני של צמיגים בזמן נסיעה גורם לעייפות הנהג ולתופעת הירדמות שמהווה את אחד המרכיבים בתאונות דרכים.
  3. אחיזת כביש משופרת: הצמיג הוא החלק היחיד ברכב שבא במגע ישיר עם הכביש. יכולת האחיזה המשופרת של צמיגי מישלין מאפשרת שליטה ברכב בעת מצבי חירום ויכולה למנוע תאונות דרכים.

 

כמה עולה צמיג מישלין?

כחברה אשר מתמחה בייצור צמיגים, ומשקיעה מידי שנה כמיליארד יורו במחקר ופיתוח במרכז הפיתוח של החברה בצרפת, מביאה את הטכנולוגיות החדשניות ביותר בתחום זה, מותג מישלין נחשב למותג פרימיום בעולם הצמיגים.

מחיר צמיג מישלין יכול להשתנות מאוד בין מידות ודגמים שונים של הצמיגים.

ככל שמדובר בצמיג בעל איכויות גבוהות יותר, ובעל יתרונות כפי שפירטנו מעלה, כך גם מחיר הצמיג מן הסתם יקר יותר מצמיג פשוט.

טווח המחירים הוא רחב במיוחד ותלוי מידה ודגם. בהקשר זה, חשוב לדעת מהי מידת הצמיג שיצרן הרכב שברשותכם הגדיר וכן להחליט האם שווה לכם להשקיע בצמיג איכותי שיחזיר לכם את ההשקעה ואף יותר בבוא העת.

צמיגי מישלין הינם צמיגים יחסית פופולריים, וקיימים עליהם לעתים מבצעים, שמוזילים את מחיר הצמיג לצרכן.

 

איך להתאים את צמיג מישלין לרכב שלי?

כאשר אתם בוחרים צמיג מישלין, יש לבדוק את מידת הצמיג המבוקשת ברישיון הרכב ושנקבע ע"י יצרן הרכב.

 

157 פריטים

Page