מיטה זוגית

בשונה מכל רהיט אחר, בחירת מיטה זוגית היא החלטה חשובה שיכולה להשפיע רבות על איכות השינה ועל היומיום שלכם. נוסף על כך, כדאי לבחור מיטה זוגית מעוצבת, המשתלבת באופן אידיאלי בחדר השינה, וכזו שתשדרג את מראה החדר. הנה כמה פרמטרים חשובים בבחירת המיטה הזוגית האידיאלית.

מידות מיטה זוגית


ראשית, גודל מיטה זוגית סטנדרטית הנו 190X140.  נוסף על כך, קיימות מיטות רחבות יותר 190X160 המספקות יותר מקום לכל אחד מבני הזוג, וישנן גם מיטות זוגיות קינג סייז המגיעות בגדלים שונים כגון 200X160, 200X180 ואף יותר מזה. חשוב לבחור גודל שמצד אחד יתאים לגודל החדר ומצד שני יאפשר מספיק מקום לשינה נוחה עבור בני הזוג.

הבסיס לשינה מושלמת


המזרן עליו תשנו משפיע מאוד על איכות השינה, עם זאת, המיטה עצמה חשובה אף היא ליציבות ולאיכות השינה. מיטה יציבה וחזקה תשפר את תמיכת המזרן ותעניק לכם בסיס אידאלי לשינה מושלמת. מדובר בפרמטר חשוב שיש להקפיד עליו בעת רכישת מיטה זוגית.

חומרי גלם נפוצים


ישנו מגוון רחב של חומרים המשמשים לבניית מיטות זוגיות, וביניהם עץ - המעניק חוזק ויציבות, מיטות זוגיות ממתכת או מברזל המעניקות יציבות וחוזק לשנים רבות, וכן חומרים נוספים כגון MDF ועוד. ככל שהחומר איכותי יותר, כך גם מחיר המיטה הזוגית יהיה גבוה יותר. חומרי הגלם מהווים גורם חשוב המשפיע גם על עיצוב המיטה. 

מיטה זוגית עם ארגז מצעים ועוד


ישנם מאפיינים שונים שניתן למצוא במיטות זוגיות, אחד הפופולריים בניהם הוא מקום אחסון נוסף. כאן באתר אייס תוכלו למצוא מיטות זוגיות עם ארגז מצעים, מגירות או חללים נסתרים אחרים לאחסון. אחסון זה נחשב לשימושי ביותר ולרוב נועד לאחסון מצעים, כריות וכלי מיטה שונים.

סוגי מיטות נוספים שתוכלו למצוא באתר אייס הנו מיטה יהודית - עבור שומרי מסורת, קיימות מיטות זוגיות יהודיות. מיטות אלה ניתנות להפרדה ולהצמדה בהתאם לצורך, ומדובר בפתרון פופולרי עבור משפחות רבות. נוסף על כך, ניתן לרכוש בסיס מיטה זוגית מעץ המספק גם תמיכה מעולה וגם מחיר משתלם ביותר. מעבר לכך, תוכלו למצוא מגוון מיטות זוגיות במבצע עם מחירים משתלמים ובלעדיים לאתר האונליין של אייס.

 

129 פריטים

Page