ארונות ילדים

 

כאשר מגיע הזמן לרכוש ארון ילדים חדש, המגבלות והדרישות שונות מאלה שנתקלים בהם בזמן רכישת ארון למבוגרים. החל מעיצוב מתאים ועד לבניית ארון שיהיה עמיד לאורך זמן, כל פרט חשוב. הנה מדריך לבחירת ארון ילדים מומלץ, שיעזור לכם לבחור נכון.

 

התאמה לחדר ופונקציונליות

לפני שרוכשים ארון ילדים, חשוב למדוד את החדר בצורה מדויקת כדי להבטיח שהריהוט מתאים היטב לחלל הפנוי. מדידות מדויקות יסייעו לכם להימנע מהטרחה של החזרה או החלפה של ארון בגדים לא מתאים ולמנוע מהחדר להרגיש צפוף. לפני המדידה, חשבו על מיקום הארון ביחס לפריטי ריהוט אחרים, כגון המיטה ושולחן העבודה. ודאו שיש מספיק מקום לילדכם לנוע בנוחות ושדלתות הארון ייפתחו ללא הפרעה.

ארון בגדים לילדים יכול לשמש לאחסון בגדים, אך רצוי לבחור ארון שניתן לאחסן בו גם פריטים אחרים כמו משחקי קופסה או פאזלים וכך להיות רהיט הרבה יותר פונקציונלי וכזה שחוסך מקום בחדר של הקטנטנים. 

 

עיצוב ועמידות

בחרו עיצוב שמתאים לגיל של הילדים, אך גם כזה שיוכל "לגדול" איתם יחד. מומלץ לשקול עיצוב ניטרלי ועל-זמני שיכול להתאים למבחר רחב של חדרים ועיצובים, וכן יוכל לשמש בעתיד את בני המשפחה הצעירים יותר כאשר אלה יזדקקו לארון גדול יותר.

ארונות בגדים מעץ מלא הם בחירה פופולרית בשל עמידותם לאורך זמן. כמה סוגי עץ נפוצים המשמשים בארונות ילדים כוללים אורן, אלון, מייפל וליבנה. לכל סוג עץ מאפיינים ייחודיים, בדרגות שונות עמידות. בעת בחירת ארון בגדים, קחו בחשבון גורמים כגון יכולתו של החומר לעמוד בפני בלאי, עמידות בפני לחות וקלות הניקוי.

 

בטיחות ועצמאות

בטיחות צריכה להיות בראש סדר העדיפויות בעת בחירת כל רהיט לחדר של ילד. ארון בגדים שאינו מחובר היטב לקיר עלול להוות סיכון, במיוחד אם ילדכם נוטה לטפס על רהיטים או למשוך דלתות ומגירות. דאגו לאבטח את הארון לקיר החדר.

בחירת ארון בגדים בגובה מתאים תסייע לילדכם לגשת לבגדים ולחפצים שלו באופן עצמאי. שימו לב למיקום המגירות בארון ולנגישות שלהם. בעת סידור הארון, תוכלו לשים פריטי לבוש ומשחקים באזור התחתון של הארון כדי לעודד אצל ילדכם עצמאות.

 

טיפ לסיום

ניקוי אבק כחלק משגרת הניקיונות בבית תסייע לשמור על ארון הבגדים במיטבו ולהבטיח את אריכות ימיו. השתמשו במטלית רכה ולחה כדי לנגב משטחים ולהסיר נוזלים או כתמים. הימנעו משימוש בכימיקלים קשים או חומרי ניקוי שוחקים, מכיוון שהם עלולים לפגוע בגימור הארון.

 

30 פריטים

Page