מצלמות דרך לרכב

מצלמת דרך לרכב היא מוצר חובה לכל נהג ונהגת. מדובר במוצר שיספק לנו את ההוכחות הדרושות בעת תאונה, וימנע מאיתנו עוגמת נפש, הוצאות מיותרות וטרטור מול חברות הביטוח. נוסף על כך, ישנן מצלמות רכב שיכולות לשמש גם כמצלמות אבטחה כאשר האוטו בחנייה. אפשרות זו תסייע לנו לגלות נזקים שנעשו לרכב במהלך הלילה או בחנייה בכל מקום.

מצלמות רכב מגיעות במגוון סוגים, כאשר הנפוצות ביותר הן מצלמות חד-כיווניות המצלמות את הכביש מלפנים, ומצלמות דו-כיווניות המצלמות גם את הכביש מלפנים וגם את התנועה מאחורי הרכב. ישנן גם מצלמות 360 מעלות המספקות הגנה מלאה מפני כל הנעשה בכביש.

איך לבחור מצלמת רכב? 

חשוב לוודא מספר דברים בטרם רוכשים מצלמת דרך. יש להקפיד על איכות תמונה מספקת כדי שנוכל לראות בבירור את מה שקורה בכביש. זוויות הראיה חשובות אף הן ומומלץ לבחור מצלמה עם זווית ראייה רחבה, כדי שנוכל לראות כמה שיותר. בהתאם לצורך שלכם, ניתן לחפש מצלמות דרך עם תכונות נוספות כגון ראיית לילה, הקלטה גם במהלך החנייה, תמיכה בעברית ועוד. מצלמות דרך מגיעות בשלל גדלים וצורות. חשוב מאוד שתבחרו אחת שהמסך שלה מתאים לרכב שלכם. 

מצלמת רכב דו כיוונית

מצלמות דו כיווניות, כאמור, מצלמות את הדרך מלפנים ומאחור מה שמאפשר לכם לקבל הגנה מלאה מפני נזקים ואירועים שקורים בשני כיווני התנועה. מצלמות דו כיווניות פופולריות מאוד והן פתרון יעיל שיספק לכם הגנה מספקת. מדובר בהשקעה חכמה שיכולה לחסוך לכם הרבה כסף בעתיד. מצאו כאן באתר אוטודיפו מגוון מצלמות שיענו על הצורך שלכם במחירים משתלמים.

 

55 פריטים

Page