ארונות נעליים

ארון נעליים הוא לא רק פתרון אחסון, אלא גם פריט שיכול להוסיף סגנון ואלגנטיות לחללים שונים בבית. בין אם אתם מחזיקים במספר זוגות נעליים מועט או באוסף מרשים, ארון נעליים מתאים יכול לשמור על הסדר בפתח הבית ולהוסיף טאץ' עיצובי מרשים.

איך לבחור ארון נעליים

יש כמה גורמים שצריך להביא בחשבון בעת בחירת ארון נעליים. העיקרי שבהם כמובן הוא מספר זוגות הנעליים שיש לכם בבית, מה שמשפיע ישירות על גודל הארון הרצוי. חשוב להבין איפה אתם מתכננים למקם את הארון, ואת העיצוב הכללי של החלל הזה. כמו כן, זכרו שלעיתים קרובות יהיה צורך באחסון פריטים נוספים בחלל המוגדר כמו מקום לאחסון תיקים, ז'קטים, או אביזרים אחרים.

טיפים לאחסון נעליים

בעזרת אחסון נעליים יעיל תוכלו לשמור על סדר ולוודא שכל הנעליים שלכם נכנסות למתקן האחסון. נסו לחלק את הנעליים לקטגוריות ולהניח את הנעליים שאתם משתמשים בהן הכי הרבה במקום הכי נגיש. אם יש לכם אוסף מרשים של נעליים, אל תסתירו אותן - הציגו אותן! מתלה נעליים, או ארון נעליים מסתובב יכולים להיות דרך מצוינת להציג את האוסף שלכם ולשמור על סדר באותו הזמן. בחרו במתלה שמתאים לסגנון העיצוב שלכם ולא יפגע באסתטיקה של הבית.

ארונות נעליים באייס

באתר ACE, תוכלו למצוא מגוון רחב של ארונות נעליים ופתרונות אחסון אחרי​ם. לדוגמה כוננית מבמבוק עם 9 מדפים שמכילה כ-32 זוגות נעליים, מצוינת למי שמחפש פתרון פשוט וטבעי לאחסון נעליים. לאלו שצריכים יותר מקום, יש גם יחידת אחסון שמכילה עד 60 זוגות נעליים עם 20 מדפים, זהו פתרון מושלם לאחסון כמות גדולה של נעליים. ארון נעליים עם דלת מראה בגוון לבן הוא פתרון אחסון אלגנטי נוסף, המשלב נוחות ופונקציונליות. וכמובן, ארון נעליים מסתובב, שנחשב לפופולרי במיוחד בשנים האחרונות, קיים גם הוא באתר אייס בגוון לבן דמוי מגדל.

 

101 פריטים

Page