צמיגי גודייר

כל מה שצריך לדעת על צמיגי גודייר

 

דמיינו שאתם במסלול מירוצים... יושבים מאחורי ההגה, משלבים להילוך לראשון, מתחילים לצבור מהירות ואז עוקפים את המכוניות ליד? בסוף כולנו מתעוררים מהחלום וחוזרים למציאות בה אנחנו שומרים על החוק. הידעתם שמי שמספקת צמיגים באופן שוטף לנהגי מירוצים היא חברת Goodyear? אחת מחברות הצמיגים המובילות בעולם שמייצרת צמיגים כבר למעלה ממאה שנה. החברה האמריקאית מוכיחה את איכות הצמיגים שלה מדי שבוע על מסלולי המרוצים ברחבי העולם ומה שטוב לנהגים המהירים בעולם טוב גם לנהגים רבים אחרים. רוצים לדעת למה? הנה:

 

יתרונות צמיגי גודייר

אז כאמור, צמיגי Goodyear מזוהים עם ענף המירוצים ולא לחינם. הרי השילוב של מהירות ואחיזת כביש הוא זה שגורם למתחרים רבים בתחום הזה לבחור בצמיגים שיקנו להם מקסימום בטיחות ומינימום שחיקה לצמיג. צמיגי גודייר בנויים מתרכובת מיוחדת ויתרה מכך מבנה הצמיג הוא לא סימטרי באופן מכוון. כך, ניתן לחלק עומסים בין חלקי הגלגל השונים ולדאוג לאחיזת כביש טובה במיוחד. יתרה מכך, איכות החומרים מהם מיוצרים צמיגי Goodyear מבטיחה משך חיים ארוך במיוחד לצמיגים אלו, מה שתורם גם לחסכון שלכם בדלק ובשחיקה של הצמיג.

 

כמה עולה צמיג גודייר?

בניגוד לחברות אחרות בהן לפעמים עלות הצמיג עלולה להגיע לאלפי שקלים, במקרה של גודייר, מחיר הצמיג הרבה יותר שפוי, במיוחד ביחס לאיכות שלו ולמותגים אחרים מאותה רמת איכות. ניתן יהיה להשיג את הצמיג במחירי מבצע משתלמים במיוחד.

 

איך להתאים את צמיג גודייר לרכב שלי?

לפני שאתם בוחרים צמיג גודייר אחד הדברים הכי חשובים שכדאי לכם לבצע הוא לוודא שמידות הצמיג מתאימות לרכב שלכם. כדי לדעת מהן מידות הצמיג שאתם צריכים עבור הרכב שלכם הדרך הכי טובה היא להסתכל על רישיון הרכב שלכם, שם כל המידע זמין ונגיש כדי שתבחרו צמיג נכון.

 

139 פריטים

Page

חיפוש צמיגים מהיר

אנא הזן את הנתונים המופיעים ברשיון הרכב שלך, לפי ההנחיה הבאה: