ארונות שירות ומטבח

ארון שירות - פתרון אחסון מותאם למגוון שימושים

ארונות שירות הם רהיט מעולה המספק פונקציונליות והתאמה לצרכים רבים, וגם ניתן ליצור עיצוב מושלם לכל נישה בעזרת ארון השירות הנכון. לרוב, ארונות שירות מתאימים לחללים שונים כגון אמבטיה, מטבח, חלל הכניסה ועוד. תוכלו גם למצוא ארון שירות למרפסת שיהיה חלק מהעיצוב הכולל של החלל ויספק לכם מקום אחסון נוסף.

ישנם ארונות שירות גבוהים וצרים מפלסטיק או עץ, המתאימים לחללים קטנים. ישנם גם ארונות רחבים יותר כמו ארון שירות רוחב 120 ס"מ כאשר יש צורך באחסון נרחב. ארונות שירות מעץ נותנים מראה אסתטי יותר, ואילו ארונות שירות מפלסטיק עמידים יותר ומתאימים ללחות.

ארונות שירות פופולריים באתר אייס

ארון שירות לכניסה עם מראה כמו דגם "יורופה" מאפשר ארגון אסתטי של פריטים ליד הכניסה.

ארונית קטנה למיקרוגל כגון דגם "מאיה" היא פתרון חסכוני למטבח וארון שירות עם סל כביסה שימושי לחסוך מקום בחדר הכביסה, וליצירת סדר בנישה הזו שנוטה להתבלגן די מהר.

ארון שירות למכונת כביסה דגם "ליאל" בעיצוב חדשני ונקי, כולל נישה ייעודית למכונה, ומתוכנן לניצול יעיל של החלל לצד המכונה.

ארון שירות בגדלים שונים לצרכים מגוונים 

באתר אייס תוכלו למצוא מגוון ארונות שירות לכל צורך. בחרו את ארון השירות המתאים לכם ותיהנו ממחיר משתלם, הזמנה קלה אונליין .

מלבד הפריטים הפופולריים שלנו, ישנם ארונות שירות נוספים שיכולים להתאים בדיוק לצורך שלכם:

ישנם ארונות שירות גבוהים וצרים, למשל דגם "עלית" מפלסטיק עם 4 מדפים. אלו מתאימים לחדרי שירות קטנים, למשרדים או למרפסת.

ישנם ארונות נמוכים יותר כמו דגם "קלואי" עם 2 דלתות הם אופציה טובה לתלייה באזור האמבטיה זהו ארון שירות צד במראה אלגנטי ונקי המשדרג כל חדר רחצה.

ישנם גם ארונות שירות רחבים יותר המיועדים לכביסה, כמו דגם "סנטנה" בצבע לבן עם סל מובנה לאיסוף כביסה מלוכלכת. זהו פתרון מצוין ואסתטי למרפסת או לחדר הכביסה.

ארונות שירות נמוכים הם פתרון טוב למקום מצומצם, למשל מעל הכיור במטבח. ואילו ארון שירות דלת אחת, כמו דגם אופק הלבן והאלגנטי, הוא אופציה חסכונית כשהמקום מוגבל.

 

אם כן, ארונות שירות מציעים מגוון פתרונות אחסון גמישים ויעילים לכל חלקי הבית. בחירה נבונה של הארון תאפשר ניצול מיטבי של המקום לטובת ארגון מעולה. עם המבחר הרחב באתר אייס ניתן למצוא בקלות את ארון בשירות שיתאים לכם בדיוק.

 

154 פריטים

Page